Panele fotowoltaiczne - Wrocław

Dodatkowym zyskiem z inwestycji w energię fotowoltaiczną jest możliwość uzyskania 5000 zł rządowej dopłaty do instalacji PV dzięki programowi „Mój Prąd”. Pozwala to skrócić czas zwrotu kosztów i tym samym zwiększa opłacalność instalacji fotowoltaicznej.

We Wrocławiu oraz jego bezpośrednich okolicach fotowoltaika ma doskonałe warunki do efektywnego działania. Średni poziom nasłonecznienia wynosi w ciągu roku około 1000 kWh/kWp, dzięki czemu ogniwa fotowoltaiczne mogą pracować bardzo wydajnie, zaspokajając zapotrzebowanie energetyczne nieruchomości, w obrębie której są zainstalowane. Właściwie dobrane panele słoneczne mogą zapewnić nawet do 95% oszczędności na opłatach za prąd w skali roku!

Dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych świadczymy usługi w zakresie instalacji fotowoltaiki nieprzerwanie od 2013 roku. Oferowane baterie fotowoltaiczne, osprzęt i panele to urządzenia pochodzące wyłącznie od renomowanych światowych producentów, co przekłada się na ich trwałość oraz niezawodność. Schematy instalacji fotowoltaicznej przygotowujemy wyłącznie na bazie dokładnego pomiaru nasłonecznienia w miejscu inwestycji, co sprawia, że każdy zestaw ogniw pracuje optymalnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!