Panele fotowoltaiczne - Warszawa

Inwestycja w energię fotowoltaiczną to także możliwość uzyskania rządowej dopłaty do instalacji PV dzięki programowi „Mój Prąd”. Wysokość dotacji może wynieść nawet do 5000 złotych, co oznacza, że instalacja fotowoltaiczna zwróci się znacznie szybciej!

Z perspektywy fotowoltaiki Warszawa znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji – średni poziom nasłonecznienia w ciągu roku szacowany jest w tej części Polski na około 1100 kWh/kWp. Przekłada się to na wysoką efektywność ogniw fotowoltaicznych, które po zainstalowaniu bez większego problemu zaspokoją zapotrzebowanie energetyczne budynku jednorodzinnego. Optymalnie dopasowane do warunków panele słoneczne na prąd pozwalają zaoszczędzić nawet do 95% kosztów w skali roku!

Klientom indywidualnym i instytucjonalnym z Warszawy oraz jej okolic oferujemy efektywne, kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaiki. Każdy schemat instalacji fotowoltaicznej przygotowujemy indywidualnie, bazując na wykonanych pomiarach faktycznego poziomu nasłonecznienia w miejscu inwestycji. To sprawia, że wszystkie zestawy ogniw funkcjonują z optymalną efektywnością. Do naszych instalacji używamy wyłącznie paneli, baterii fotowoltaicznych i osprzętu renomowanych światowych marek, dzięki czemu nasi klienci mają pewność trwałości, bezpieczeństwa i wydajności zainstalowanych urządzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!