Panele fotowoltaiczne - Tychy

Mieszkańcy województwa śląskiego, którzy zainwestują w energię fotowoltaiczną, mogą skorzystać z rządowego programu „Mój Prąd” i odebrać do 5000 zł dopłaty do instalacji PV. Instalacja fotowoltaiczna jest dzięki temu jeszcze bardziej opłacalna!

Tychy pod kątem warunków dla fotowoltaiki stanowią bardzo dobrą lokalizację. Średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi w tym regionie Polski około 1000 kWh/kWp, inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne jest zatem efektywnym sposobem na pokrycie zapotrzebowania energetycznego swojego domu,firmyczy gospodarstwa rolnego. Właściwy dobór mocy paneli słonecznych do produkcji prądu pozwala znacząco zredukować wysokość rachunków za energię elektryczną – oszczędności w skali roku mogą sięgać nawet do 95%!

Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaiki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznej opracowywane są przez naszych specjalistów w oparciu o faktyczny poziom nasłonecznienia w miejscu instalacji danego zestawu ogniw. W efekcie panele zawsze pracują z optymalną wydajnością. Wykorzystujemy tylko urządzenia i produkty renomowanych światowych marek, co jest gwarancją trwałości oraz niezawodności zainstalowanych przez nas paneli fotowoltaicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!