Fotowoltaika Suwałki

Instalacja wydajnych, nowoczesnych paneli fotowoltaicznych pozwala uniezależnić się od nieustannych podwyżek cen prądu w przyszłości. W Suwałkach oraz całym województwie podlaskim zajmujemy się profesjonalnym montażem najwyższej klasy systemów fotowoltaicznych renomowanych marek europejskich i światowych.

Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i podpowiemy ile możesz zaoszczędzić dzięki panelom fotowoltaicznym.

Panele fotowoltaiczne - Suwałki

Osoby, które zdecydują się na inwestycję w energię fotowoltaiczną, mogą dodatkowo ubiegać się o dofinansowanie do instalacji PV w ramach rządowego programu „Mój Prąd”. Dotacja, jaką można uzyskać, wynosi 5000 zł, co skraca okres zwrotu i zwiększa opłacalność instalacji fotowoltaicznej.

Suwałki są położone w regionie, w którym średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi około 1000 kWh, co stwarza doskonałe warunki dla fotowoltaiki. Ogniwa fotowoltaiczne mogą działać tu ze swoją optymalną wydajnością, dzięki czemu bez problemu pokryją zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego czy rolnego. Panele słoneczne pozwalają uzyskać oszczędności sięgające do 95% dotychczasowych kosztów!

Rozwiązania z zakresu instalacji fotowoltaiki, które dostarczamy naszym klientom nieprzerwanie od 2013 roku, to sprawdzone i efektywne panele, osprzęt oraz baterie od najlepszych światowych producentów. Każdy schemat instalacji fotowoltaicznej opracowujemy wyłącznie w oparciu o dokładny pomiar poziomu nasłonecznienia w docelowej lokalizacji, dzięki czemu wszystkie zestawy ogniw pracują z optymalną wydajnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Synteza OZE - logo

Darmowy prąd!

Fotowoltaika w innych miastach

Nasi partnerzy

Huawei
LG
Sharp
PKO Bank
Santander Bank
Alior Bank
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty