Panele fotowoltaiczne - Sopot

Dzięki inwestycji w energię fotowoltaiczną mieszkańcy Sopotu mogą także skorzystać z rządowego programu „Mój Prąd”, w ramach którego można uzyskać dopłatę do instalacji PV w wysokości do 5000 złotych. To oznacza, że instalacja fotowoltaiczna zwróci się znacznie szybciej!

Pod względem warunków dla fotowoltaiki Sopot plasuje się na wysokim miejscu – średnie nasłonecznienie w skali roku wynosi w tej części Polski około 1100 kWh/kWp. Oznacza to, że inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zapewnić pełne pokrycie zapotrzebowania energetycznego swojego domu dzięki zielonej, ekologicznej energii słonecznej. Panele słoneczne na prąd przy właściwym dobraniu ich mocy pozwalają zaoszczędzić nawet do 90% kosztów prądu w skali roku!

Kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaiki oferujemy klientom indywidualnym i instytucjonalnym nieprzerwanie od 2013 roku. Schematy instalacji fotowoltaicznych wykonujemy zawsze w oparciu o realne pomiary warunków nasłonecznienia w miejscu inwestycji, dzięki czemu zestawy ogniw, panele i baterie fotowoltaiczne funkcjonują ze swoją optymalną wydajnością. Naszym klientom proponujemy wyłącznie produkty renomowanych światowych marek, które są bezkonkurencyjne pod względem trwałości, wydajności i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!