Panele fotowoltaiczne - Rzeszów

Dodatkową korzyścią dla osób, które zdecydują się na inwestycję w energię fotowoltaiczną, jest rządowy program „Mój Prąd”, w ramach którego możliwe jest uzyskanie dopłaty do instalacji PV w wysokości do 5000 złotych. Pozwala to jeszcze bardziej zwiększyć opłacalność instalacji fotowoltaicznej, zauważalnie skracając okres, w jakim zwrócą się poniesione koszty.

Efektywność fotowoltaiki w Rzeszowie i jego okolicach wynika z doskonałych warunków nasłonecznienia, panujących w tej części kraju. Średni poziom nasłonecznienia w skali roku wynosi 1100 kWh/kWp, co oznacza, że ogniwa fotowoltaiczne bez problemu będą w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu czy gospodarstwa rolnego, w obrębie którego zostaną zainstalowane. Panele słoneczne produkujące prąd pozwalają zredukować miesięczne koszty energii elektrycznej nawet o 95% – wystarczy je właściwie dobrać i zamontować w optymalnej lokalizacji.

Od 2013 roku dostarczamy firmom, gospodarstwom rolnym i klientom indywidualnym w kraju sprawdzone, kompleksowe rozwiązania z zakresu instalacji fotowoltaiki. W ofercie posiadamy jedynie wysokiej klasy produkty od renomowanych światowych producentów. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznej przygotowujemy na bazie rzeczywistego poziomu nasłonecznienia w danym miejscu, dzięki czemu każdy zestaw ogniw pracuje ze swą optymalną wydajnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!