Panele fotowoltaiczne - Poznań

Inwestycja w energię fotowoltaiczną oznacza dla mieszkańców Poznania możliwość skorzystania z rządowego programu „Mój Prąd”, w ramach którego możliwe jest uzyskanie 5000 zł dopłaty do instalacji PV. Dzięki temu opłacalność instalacji fotowoltaicznej znacząco wzrasta, ponieważ zauważalnie skraca się czas zwrotu poniesionych kosztów!

Warunki dla fotowoltaiki w Poznaniu i jego okolicach są idealne dla efektywnego funkcjonowania instalacji: uśredniony poziom nasłonecznienia w ciągu roku wynosi 1100 kWh/kWp. Przekłada się to na wydajne działanie ogniw fotowoltaicznych, które będą w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu czy gospodarstwa rolnego dzięki zielonej, w pełni ekologicznej i taniej energii pozyskanej z darmowego źródła. Właściwie dobrane panele słoneczne pozwolą skutecznie zmniejszyć comiesięczne koszty zakupu energii elektrycznej nawet o 95% ich pierwotnej wysokości!

Działamy nieprzerwanie od 2013 roku, dostarczając firmom, gospodarstwom rolnym oraz odbiorcom indywidualnym wyłącznie sprawdzone, kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaiki. Panele, inwertery i osprzęt niezbędny do ich prawidłowego montażu to najwyższej klasy produkty pochodzące od renomowanych, uznanych na rynku producentów, co pozwala mieć pewność ich trwałości oraz niezawodności. Schematy instalacji fotowoltaicznej opracowujemy każdorazowo bazując na rzeczywistych pomiarach faktycznego poziomu nasłonecznienia w miejscu instalacji. Dzięki temu wszystkie zestawy ogniw działają z optymalną wydajnością, a same instalacje funkcjonują przez wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!