Panele fotowoltaiczne - Opole

Zachętą do inwestycji w energię fotowoltaiczną jest rządowy program „Mój Prąd”, pozwalający uzyskać dopłatę do instalacji PV wynoszącą nawet do 5000 złotych. Dzięki temu istotnie skraca się okres zwrotu poniesionych kosztów, co przekłada się na większą opłacalność instalacji fotowoltaicznej.

Położenie Opola jest dla fotowoltaiki bardzo korzystne. Średnie roczne nasłonecznienie wynosi w tej części Polski około 1000 kWh/kWp, dzięki czemu ogniwa fotowoltaiczne mogą funkcjonować z optymalną wydajnością, zaspokajając zapotrzebowanie energetyczne budynków, na których zostaną zamontowane. Dobrze dobrane panele słoneczne na prąd pozwolą zaoszczędzić nawet do 95% dotychczasowych opłat za prąd!

Rozwiązania w dziedzinie instalacji fotowoltaiki, które dostarczamy naszym klientom nieprzerwanie od 2013 roku, to sprawdzone, efektywne urządzenia od renomowanych producentów europejskich i światowych. Zarówno falowniki, zabezpieczenia, osprzęt, jak i panele fotowoltaiczne cechują się najwyższą jakością wykonania oraz trwałością. Schematy instalacji fotowoltaicznej dla naszych klientów wykonujemy zawsze na bazie pomiaru faktycznego poziomu nasłonecznienia w miejscu inwestycji, co przekłada się na optymalną wydajność pracy każdego zestawu ogniw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!