Panele fotowoltaiczne - Łuków

Fotowoltaika w Łukowie i okolicach ma perfekcyjne warunki do efektywnego działania – poziom nasłonecznienia w skali roku wynosi tu około 1200 kWh/kWp. To oznacza, że właściwie dobrane ogniwa fotowoltaiczne będą w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu czy gospodarstwa rolnego, w obrębie którego zostaną zainstalowane. Panele słoneczne na prąd mogą zmniejszyć wysokość rachunków za prąd nawet o 95%!

Dostarczaniem skutecznych, kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaiki zajmujemy się nieprzerwanie od 2013 roku, oferując wyłącznie wysokiej klasy panele, baterie fotowoltaiczne i osprzęt renomowanych producentów. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznej dla naszych klientów są opracowywane indywidualnie, w oparciu o pomiary rzeczywistego poziomu nasłonecznienia w danej lokalizacji. Zainstalowane zestawy ogniw działają dzięki temu ze swoją optymalną efektywnością.

Decyzja o inwestycji w energię fotowoltaiczną to także okazja do uzyskania dopłaty do instalacji PV w wysokości nawet 5000 zł w ramach rządowego programu „Mój Prąd”. Dzięki tej dopłacie instalacja fotowoltaiczna zwraca się znacznie szybciej i jest jeszcze bardziej opłacalna!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!