Panele fotowoltaiczne - Lublin

Mieszkańcy lubelszczyzny, którzy zdecydują się na inwestycję w energię fotowoltaiczną, mogą odebrać do 5000 zł dopłaty do instalacji PV w ramach rządowego programu „Mój Prąd”. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna jest jeszcze bardziej opłacalna, ponieważ zwraca się znacznie szybciej!

Warunki dla fotowoltaiki w Lublinie i jego najbliższych okolicach należą do najlepszych w Polsce. Średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi tu około 1200 kWh/kWp, co oznacza, że inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą efektywnie wykorzystać zieloną energię do zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego swojego domu. Optymalnie dobrane panele słoneczne na prąd zapewnią ekologiczną energię dla domu i pozwolą znacząco zmniejszyć wysokość rachunków. W skali roku oszczędności mogą sięgać nawet do 95 procent, co jest ogromnym wsparciem dla domowego budżetu.

Od 2013 roku oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaiki, pomp ciepła oraz innych ekologicznych rozwiązań zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Schemat instalacji fotowoltaicznej zawsze opracowujemy w oparciu o realne warunki nasłonecznienia panujące w miejscu inwestycji, dzięki czemu panele zawsze pracują z optymalną efektywnością. Korzystamy wyłącznie z produktów uznanych, renomowanych światowych marek, co przekłada się na trwałość i niezawodność zakupionych u nas paneli fotowoltaicznych i niezbędnego do ich prawidłowej instalacji osprzętu elektrycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!