Fotowoltaika Łódź

Instalacja wydajnych i nowoczesnych paneli fotowoltaicznych na dachu budynku to jeden z najlepszych sposobów na skuteczne obniżenie rachunków za prąd i uniezależnienie się od podwyżek cen energii w przyszłości. W Łodzi i całym województwie łódzkim oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego montażu wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych uznanych światowych producentów.

Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i podpowiemy ile możesz zaoszczędzić dzięki panelom fotowoltaicznym.

Panele fotowoltaiczne - Łódź

Inwestycja w energię fotowoltaiczną to także możliwość skorzystania z programu „Mój Prąd”, który pozwala uzyskać dopłatę do instalacji PV w kwocie 5000 zł. Taka dotacja zmniejsza ogólne koszty i skraca czas zwrotu, dzięki czemu instalacja fotowoltaiczna staje się jeszcze bardziej opłacalna.

W Łodzi i jej okolicach panują doskonałe warunki dla efektywnego korzystania z fotowoltaiki: średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi tu 1100 kWh/kWp. Sprawia to, że zapotrzebowanie energetyczne domu czy gospodarstwa rolnego da się pokryć bez problemu, korzystając z wydajnych ogniw fotowoltaicznych. Wystarczy właściwie dobrać moc paneli słonecznych , by uzyskać oszczędności nawet do 95%!

W zakresie instalacji fotowoltaiki oferujemy najwyższej klasy panele, zestawy ogniw, baterie fotowoltaiczne i osprzęt renomowanych europejskich i światowych marek. Schematy instalacji fotowoltaicznej dla naszych klientów opracowujemy na podstawie skrupulatnych pomiarów nasłonecznienia w danej lokalizacji, co przekłada się na efektywną, optymalną pracę zainstalowanych systemów fotowoltaicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Synteza OZE - logo

Darmowy prąd!

Fotowoltaika w innych miastach

Nasi partnerzy

Huawei
LG
Sharp
PKO Bank
Santander Bank
Alior Bank
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty