Panele fotowoltaiczne - Kraków

Kraków pod względem fotowoltaiki jest położony bardzo korzystnie, ponieważ średnie nasłonecznienie w skali roku wynosi w tej części Polski 1100 kWh/kWp. Oznacza to, że ogniwa fotowoltaiczne będą pracować z wysoką efektywnością i zaspokoją zapotrzebowanie energetyczne budynku mieszkalnego. Oszczędności wynikające z zamontowania optymalnie dobranych paneli słonecznych na prąd mogą sięgać aż 95%!

Efektywne i kompleksowe rozwiązania z zakresu instalacji fotowoltaiki dostarczamy klientom indywidualnym i instytucjonalnym już od 2013 roku. Panele, osprzęt i baterie fotowoltaiczne z naszej oferty to produkty uznanych, renomowanych światowych marek, co jest gwarancją ich najwyższej jakości. Wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznej przygotowujemy bazując na realnych, skrupulatnych pomiarach poziomu nasłonecznienia w miejscu inwestycji. Dzięki temu każdy zestaw ogniw działa z optymalną wydajnością.

Ogromną korzyścią dla osób, które zechcą zainwestować w energię fotowoltaiczną, jest możliwość uzyskania rządowej dopłaty do instalacji PV w wysokości do 5000 zł. To oznacza, że instalacja fotowoltaiczna będzie jeszcze bardziej opłacalna i szybciej się zwróci!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!