Panele fotowoltaiczne - Koszalin

W Koszalinie i jego bezpośrednich okolicach panują doskonałe warunki dla fotowoltaiki: średni poziom nasłonecznienia wynosi tu 1100 kWh/kWp, dzięki czemu inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne pozwala bez problemu pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu lub gospodarstwa rolnego. Ekologiczna energia pozyskana z darmowego, praktycznie niewyczerpalnego źródła, pozwala istotnie zmniejszyć wysokość comiesięcznych rachunków. Optymalnie dobrane panele słoneczne na prąd mogą zredukować wysokość rachunków nawet o 95% w skali roku!

Kompleksowe i sprawdzone rozwiązania z zakresu instalacji fotowoltaiki dostarczamy klientom indywidualnym i instytucjonalnym od 2013 roku. Oferujemy wyłącznie najwyższej klasy urządzenia od uznanych na rynku producentów, a każdy schemat instalacji fotowoltaicznej powstaje w oparciu o pomiary faktycznego poziomu nasłonecznienia w miejscu instalacji. W efekcie każdy zestaw ogniw działa z optymalną wydajnością.

Dla mieszkańców Koszalina, którzy zechcą zainwestować w energię fotowoltaiczną, dostępny jest rządowy program „Mój Prąd”, dzięki któremu inwestor może uzyskać do 5000 zł dopłaty do instalacji PV. Pozwala to dodatkowo zwiększyć opłacalność instalacji fotowoltaicznej, gdyż poniesione koszty zwracają się znacznie szybciej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!