Panele fotowoltaiczne - Kielce

Bardzo dobre warunki nasłonecznienia w Kielcach i okolicach sprawiają, że efektywność fotowoltaiki jest tu bardzo wysoka: średni poziom nasłonecznienia wynosi 1100 kWh/kWp. W praktyce oznacza to, że właściwie dobrane ogniwa fotowoltaiczne mogą pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu, na którym będą zamontowane. Redukcja comiesięcznych kosztów energii wynikająca z montażu paneli słonecznych na prąd może wynieść nawet do 95%.

Na rynku ekologicznej energii funkcjonujemy od 2013 roku, dostarczając firmom oraz klientom indywidualnym sprawdzone rozwiązania w dziedzinie instalacji fotowoltaiki. Osprzęt elektryczny niezbędny do prawidłowego działania paneli to najwyższej klasy produkty renomowanych marek, zaś wszystkie schematy instalacji fotowoltaicznej są przez nas opracowywane indywidualnie na bazie pomiarów faktycznego nasłonecznienia w miejscu instalacji. To sprawia, że zestawy ogniw działają wydajnie i bezawaryjnie.

Ponadto osoby, które zainwestują w energię fotowoltaiczną, mogą skorzystać z rządowego programu „Mój Prąd”, co pozwala uzyskać dopłatę do instalacji PV w wysokości do 5000 zł. Dzięki temu opłacalność instalacji fotowoltaicznej rośnie, gdyż znacząco skraca się czas zwrotu poniesionych kosztów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!