Panele fotowoltaiczne - Elbląg

Energia fotowoltaiczna to inwestycja, która pozwala dodatkowo skorzystać z rządowego programu „Mój Prąd”, w ramach którego możliwe jest uzyskanie dopłaty do instalacji PV w wysokości do 5000 złotych. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna będzie zwracać się znacznie szybciej!

Fotowoltaika to w Elblągu inwestycja o wysokim poziomie opłacalności – średni poziom nasłonecznienia w tej części kraju wynosi około 1000 kWh/kWp, co skutkuje doskonałą efektywnością ogniw fotowoltaicznych. Po zainstalowaniu dobrze dobranego systemu zaspokoi on bez żadnego problemu zapotrzebowanie energetyczne każdego gospodarstwa domowego. Panele słoneczne na prąd pozwalają zaoszczędzić do 95% kosztów energii elektrycznej w skali roku, co jest ogromną pomocą dla domowego budżetu.

Od 2013 roku zajmujemy się dostarczaniem efektywnych, sprawdzonych rozwiązań z zakresu instalacji fotowoltaiki dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Schematy instalacji fotowoltaicznej opracowujemy w każdym przypadku indywidualnie, bazując na realnych pomiarach faktycznego nasłonecznienia w danej lokalizacji. Dzięki temu wszystkie zestawy ogniw pracują z optymalną efektywnością. Panele fotowoltaiczne, inwertery oraz cały niezbędny osprzęt wykorzystywany przez nas do montażu systemu fotowoltaicznego to produkty renomowanych światowych marek, co przekłada się na ich wyjątkową trwałość, bezpieczeństwo i wydajność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!