Panele fotowoltaiczne - Bydgoszcz

Decydując się na inwestycję w energię fotowoltaiczną mieszkańcy Bydgoszczy mogą skorzystać z rządowej dopłaty do instalacji PV, dostępnej w ramach programu „Mój Prąd”. Pozwoli to jeszcze bardziej zwiększyć opłacalność instalacji fotowoltaicznej, której koszty zwrócą się dzięki temu w dużo krótszym czasie.

Fotowoltaika w Bydgoszczy ma doskonałe warunki do efektywnego funkcjonowania i produkcji prądu – średni poziom nasłonecznienia wynosi w ciągu roku około 1100 kWh/kWp. Oznacza to, że ogniwa fotowoltaiczne są idealną inwestycją dla każdego, kto chce dbać o środowisko naturalne, jednocześnie wykorzystując ekologiczną energię do zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego własnego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Wystarczy odpowiednio dobrać panele słoneczne do produkcji prądu, aby zmniejszyć wysokość rachunków do ułamka ich pierwotnej wysokości: możliwa jest redukcja kosztów energii elektrycznej nawet o 95%!

Jako dostawcy kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaiki na rynku działamy nieprzerwanie od 2013 roku, oferując najwyższej jakości panele, urządzenia oraz osprzęt klientom indywidualnym i instytucjonalnym. Każdy opracowany przez nas schemat instalacji fotowoltaicznej powstaje w oparciu o faktyczne pomiary poziomu nasłonecznienia w miejscu inwestycji, dzięki czemu każdy zestaw ogniw pracuje ze swą maksymalną efektywnością. W ofercie posiadamy wyłącznie produkty renomowanych światowych marek, dzięki czemu nasi klienci mają pewność niezawodności oraz trwałości zakupionych baterii fotowoltaicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!