Panele fotowoltaiczne - Białystok

Dla osób, które postanowią zainwestować w energię fotowoltaiczną, jest dostępny również rządowy program dopłat do instalacji PV, dzięki któremu można uzyskać dotację w kwocie do 5000 zł. Pozwala to dodatkowo skrócić czas zwrotu kosztów i zwiększyć opłacalność instalacji fotowoltaicznej.

Średni poziom nasłonecznienia wynoszący w Białymstoku i jego okolicach około 1100 kWh/kWp to bardzo dobre warunki dla fotowoltaiki. Ogniwa fotowoltaiczne będą działać z wysoką efektywnością, co pozwoli bez problemu pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu czy gospodarstwa rolnego. Dzięki montażowi właściwie dopasowanych paneli słonecznych na prąd można zaoszczędzić nawet do 95% rocznych kosztów!

Klientom indywidualnym i firmom dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaiki już od 2013 roku. Panele, falowniki, zabezpieczenia i pozostały osprzęt pochodzi od renomowanych producentów, dzięki czemu klient ma gwarancję ich trwałości i niezawodności. Wszystkie zestawy ogniw montowane przez naszych fachowców działają z optymalną wydajnością, ponieważ schematy instalacji fotowoltaicznych tworzymy indywidualnie, bazując na realnych pomiarach poziomu nasłonecznienia w miejscu inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!