Fotowoltaika Augustów

Zauważalny wzrost liczby osób oraz instytucji, które decydują się na montaż nowoczesnych paneli fotowoltaicznych to najlepszy dowód na to, że są one skutecznym sposobem na obniżenie rachunków za prąd. W Augustowie i na terenie całego województwa podlaskiego oferujemy profesjonalny montaż najwyższej klasy systemów fotowoltaicznych od renomowanych producentów.

Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i podpowiemy ile możesz zaoszczędzić dzięki panelom fotowoltaicznym.

Panele fotowoltaiczne - Augustów

Mieszkańcy Augustowa, którzy zdecydują się na inwestycję w energię fotowoltaiczną, mogą także skorzystać z rządowego programu dopłat „Mój Prąd”, pozwalającego uzyskać dotację na instalację PV w kwocie 5000 zł. Dzięki niej znacznie wzrasta opłacalność instalacji fotowoltaicznej, a czas zwrotu kosztów się zauważalnie skraca.

Średnie nasłonecznienie w Augustowie i jego okolicach wynosi około 1000 kWh/kWp w ciągu roku i są to bardzo dobre warunki dla fotowoltaiki. Właściwy dobór paneli słonecznych na prąd pozwoli pokryć zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego, dzięki czemu opłaty za prąd ulegną znacznemu zmniejszeniu. Możliwe jest uzyskanie nawet do 95% redukcji kosztów!

Dla klientów indywidualnych oraz firm przygotowaliśmy kompleksową ofertę obejmującą wyłącznie sprawdzone rozwiązania od renomowanych światowych marek. Schematy instalacji fotowoltaicznych zawsze opracowujemy w oparciu o dokładne pomiary poziomu nasłonecznienia w docelowej lokacji. Do instalacji fotowoltaiki wykorzystujemy jedynie wydajne i niezawodne panele, osprzęt oraz ogniwa fotowoltaiczne, co przekłada się na optymalne działanie każdego zestawu ogniw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Nasza oferta

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowych

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla hoteli

Fotowoltaika dla hoteli

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla przemysłu

Fotowoltaika dla przemysłu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Zobacz więcej

Fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika dla rolników

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne w 4 prostych krokach

1

Bezpłatna konsultacja

Zgłoś się do nas - na podstawie danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2

Analiza i przygotowanie inwestycji

Nasz dział techniczny przygotowuje optymalny instalacji, a analityk finansowy zapewni najkorzystniejszą formę wsparcia Twojej inswestycji.

3

Profesjonalny montaż

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona certyfikowana i doświadczona ekipa fachowców.

4

Uruchomienie instalacji

Zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach. Pozostanie Ci jedynie cieszyć się z oszczędności, które gwarantuje Twoja własna elektrownia słoneczna!

Synteza OZE - logo

Darmowy prąd!

Fotowoltaika w innych miastach

Nasi partnerzy

Huawei
LG
Sharp
PKO Bank
Santander Bank
Alior Bank
LTB
Elektro
Keno
eko Polska
Elkabel
Makita
Pzu

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.

System PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nasze certyfikaty